Sprawy organizacyjne i nagrody

Już niedługo spotkamy się w Zieleńcu na 11-tym Memoriale Filipiaka czyli Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Maratonie MTB. Dla przypomnienia kilka spraw organizacyjnych:

 • Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji przez Internet na stronie zapisów. Przyspieszy to załatwianie formalności w dniu zawodów.
 • Jeśli ktoś nie zdąży zapisać się przez Internet to możliwa będzie rejestracja w biurze zawodów przy głównym parkingu w Zieleńcu (naprzeciwko wyciągu Gryglówka) w dniu startu od 7.30.
 • Przypominamy program zawodów:
  - godz. 7.30 - 10.30 - zapisy w biurze zawodów w Zieleńcu
  - godz. 10.25 - 10.55 - ustawienie zawodników w sektorach startowych
  - godz. 11.00 - start maratonu
  - godz. 15:30 - uroczysta dekoracja
 • Dzieci poniżej 16 roku życia mogą startować jedynie na dystansie MINI.
 • Osoby uiszczające opłatę przelewem bankowym prosimy o przywiezienie wydruku potwierdzenia realizacji przelewu. Osoby uiszczające opłatę na miejscu prosimy, w miarę możliwości, o przygotowanie wyliczonej kwoty.

Na uczestników czekają w tym roku, oprócz pucharów i dyplomów, atrakcyjne nagrody: noclegi w Hotelu Impresja w Dusznikach-Zdroju, kolacje oraz słodkości w restauracji Dobre Smaki w Dusznikach-Zdroju, koszulki rowerowe, zestawy narzędzi rowerowych i gadżety z Urzędu Miasta Duszniki-Zdrój, zestawy od marszałka Dolnego Śląska (m.in. przewodniki po Dolnym Śląsku i futerały na tablety), sportowe torby, koszulki i kubki oraz przewodniki pod Kotlinie Kłodzkiej z firmy ZEM w Dusznikach-Zdroju, puzzle i eleganckie artykuły piśmienne z  Muzeum Papiernictwa, wejściówki do Akwaparku Wrocław oraz do Minieurolandu w Kłodzku.