Sprawy organizacyjne i nagrody

Już w niedzielę spotkamy się w Zieleńcu na 12-tym Memoriale Filipiaka czyli Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Maratonie MTB. Dla przypomnienia kilka spraw organizacyjnych:
• Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji przez Internet na stronie zapisów. Przyspieszy to załatwianie formalności w dniu zawodów.
• Jeśli ktoś nie zdąży zapisać się przez Internet to możliwa będzie rejestracja w biurze zawodów przy głównym parkingu w Zieleńcu (naprzeciwko wyciągu Gryglówka) w dniu startu od 7.30.
• Przypominamy program zawodów:
- godz. 7.30 – 10.30 – zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 10.25 – 10.55 – ustawianie zawodników w sektorach startowych
- godz. 11.00 – start maratonu
- godz. 15.30 – uroczysta dekoracja uczestników Maratonu MTB
- godz. 16:15 – konkurs o maratonie z nagrodami
- godz. 17.30 – zamknięcie imprezy sportowej
• Osoby uiszczające opłatę przelewem bankowym prosimy o przywiezienie wydruku potwierdzenia realizacji przelewu. Osoby uiszczające opłatę na miejscu prosimy, w miarę możliwości, o przygotowanie wyliczonej kwoty.
• Poniżej 18 lat wymagana obecności rodzica (prawnego opiekuna) w czasie trwania imprezy i podpisanie oświadczenia z wyrażeniem zgody na start.
• Poniżej 16 lat zalecane jest, aby rodzic (prawny opiekun) przebywał w zasięgu wzroku i głosu ze swoim dzieckiem. Poniżej 16 lat zalecane jest zapoznanie się z trasą zawodów. Poniżej 16 lat dozwolony jest start jedynie na dystansie MINI.

Na uczestników czekają w tym roku, oprócz pucharów i dyplomów, atrakcyjne nagrody: dla mistrza i mistrzyni voucher na podwójny nocleg z osobą towarzyszącą w Hotelu Impresja w Dusznikach-Zdroju, dla zwycięzców w kategoriach zaproszenie na kolację w restauracji Dobre Smaki w Dusznikach-Zdroju. Dodatkowo koszulki rowerowe, zestawy narzędzi rowerowych i gadżety z Urzędu Miasta Duszniki-Zdrój, torby, koszulki z Zakładu Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Dusznikach-Zdroju, upominki z Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju , wejściówki do Aqaparku Wrocław uprawniające do 50% zniżki na bilet całodniowy.